Witamy na blogu annasosnierz.pl.

Jesteśmy grupą pasjonatów zagadnień związanych z religią. Tematykę tą traktujemy jednak szeroko. Oczywiście, zajmuje nas głównie Biblia, ale po pierwsze – w różnych jej interpretacjach, a poza tym nie stronimy również od kwestii związanych z samą eucharystią, językiem i gatunkowością Pisma Świętego, czy wielu innych okołoreligijnych spostrzeżeń.

Wbrew pozorom, nie wszyscy autorzy tego bloga są osobami religijnymi. Nie trzeba jednak być kimś mocno wierzącym, by zainteresować się Biblią. Jest to w końcu ponadczasowe dzieło, które niesie ze sobą wiele wartości, nie tylko transcendentnych, ale również choćby językowych. Zgłębianie więc informacji z nim związanych powinno być fascynujące dla każdego z nas.

Zauważyliśmy, że istnieje luka w internecie, jeśli chodzi o rzetelne informacje biblijne. Dlatego też postanowiliśmy wreszcie zebrać się w sobie i założyć tego bloga. Mamy nadzieję, że efekty naszej pracy przypadną Wam do gustu. W każdym razie – czytajcie, wysyłajcie nam maile i komentujcie. A przede wszystkim – polecajcie tego bloga znajomym. Tylko dzięki wam będziemy tak naprawdę w stanie dotrzeć do szerszego grona odbiorców.